Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowe Rumunki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Wola Brwileńska

Wola Brwileńska(Nowe Rumunki + 14 km)

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Biuro Nieruchomości idea poleca: na sprzedaż wyjątkowa działka z stawem w miejscowości Wola Brwileńska gm. Nowy Duninów. Tylko 10 km od Płocka! powierzchnia domu : 150 mkw powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Józinek

Józinek(Nowe Rumunki + 20 km)

475 000 zł80 m² 6 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dobra lokalizacja - cisza, spokój. W bliskim sąsiedztwie zabudowania jednorodzinne i siedliska. Do Płocka 12km, do Bielska 6km. Properton posiada w ofercie pośrednictwa: sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rzeczna

Wyszogrodzka,Płock(Nowe Rumunki + 10 km)

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dwie niezależne nieruchomości z osobnymi księgami wieczystymi komfortowy dom rodzinny i w pełni wyposażona strefa biznesowa w jednym miejscu, z całkowitym rozdzieleniem ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Cicha

Cekanowo(Nowe Rumunki + 13 km)

1 450 000 zł345,62 m² 4 195,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 345m2 na działce 1012m2 .Nieruchomość znajduje się w pięknej ,otoczonej dojrzałym drzewostanem dzielnicy willowej w miejscowości Cekanowo(8.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bronowo-Zalesie

Bronowo-Zalesie(Nowe Rumunki + 18 km)

850 000 zł157 m² 5 414,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Agencja centrum Nieruchomości poleca do sprzedaży dom w miejscowości Bronowo-Zalesie zaledwie kilka kilometrów od Płock Dom o powierzchni ok. 157 mkw, piętrowy z poddaszem, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kościuszków

Kościuszków(Nowe Rumunki + 7 km)

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy położonej niedaleko Płocka - gm. Łąck, kościuszków. Miejsce doskonałe na relaks i odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Stefanów

Stefanów(Nowe Rumunki + 15 km)

1 320 000 zł215 m² 6 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: atrakcyjna oferta dla wymagających klientów lubiących ciszę, ceniących bliskość przyrody i jednocześnie bliskość miasta. Dom w zabudowie wolnostojącej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Płock

Wyszogrodzka,Płock(Nowe Rumunki + 10 km)

860 000 zł190 m² 4 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:340 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: lokalizacja - Płock ul. Wyszogrodzka 96a/2. Przy drodze krajowej nr 62. Idealna nieruchomość dla osób szukających miejsca na siedzibę swojej firmy lub domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowe Miszewo

Nowe Miszewo(Nowe Rumunki + 19 km)

690 000 zł304 m² 2 269,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z ogrodem i budynkiem gospodarczym - Nowe Miszewo, gm. Bodzanów Lokalizacja: nowe Miszewo, gm. Bodzanów, powiat płocki Powierzchnia całkowita domu: 304.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Nowy Rynek

Gąbin(Nowe Rumunki + 10 km)

369 000 zł110 m² 3 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:136 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 110 m , położony na działce 136 m przy ul. Nowy Rynek 6 w Gąbinie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Nowe Rumunki

Nowe Rumunki,mazowieckie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 750 m2 zabudowana podpiwniczonym domkiem murowanym, o powierzchni ok 80m2 Piwnica - garaż z kanałem, wędzarni a Parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Rumunki

Nowe Rumunki,mazowieckie

360 000 zł88 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Sprzedam dom położony w Rumunkach, gm. Łąck, pow. płocki. Dom ma 142 m2 powierzchni całkowitej, w tym 88 m2 powierzchni mieszkalnej. Na parterze znajduje się salon - 23 m2 połączony.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij